Visus agituoju ir palaikau!

http://www.balticpride.eu/lt/programme

Kas žino, kas nežino, šeštadienį vyks jau daug kartų apkalbėtos eitynės “Už lygybę“ – velniaspaudoj dar kitaip vadinamos homoseksualų,gėjų ir kitaip…
Nuorodoje įdėjau visų renginių, susijusių su Baltic pride programą – gali būti įdomu pasižiūrėti kas ir apie ką kalba šią savaitę.
Visiems, kas nori prisidėti prie eitynių – būtina užsiregistruoti ir pasiimti dalyvio kotelę iš anksto. Aš graužiuosi nagus, kad negaliu būti kartu su savo draugais ir kolegomis, žygiuosiančiais, tikiuosi saugiai, Vilniaus gatvėmis.
Man tai istorinis įvykis, su baime laukiu, ar vilniečiai išlaikys tokį egzaminą…
Jau daug prikalbėta šia tema – leisti, neleisti, atvirai reikšti savo seksualumą ar ne, kovoti už savo teises ar ne, lygios jos ar ne ir t.t., tad nesiplėsiu daugiau šia tema. Visi žinote mano labai kategorišką ir vienareikšmišką nusiteikimą.
Žmogaus teisės nedalomos.
Linkiu stiprybės visiems, kurie aktyviai nori parodyti tai to nesuvokiantiems, dėkoju už drąsą ir užsidegimą. Prisidedu mintimis ir žodžiais, deja, negaliu fizižkai.
Laikykimės tie, kurie žino, kad turi ateiti laikas, užaugti visuomenė ir suvokti, kad kiekvienas žmogus yra vertingas, nepriklausomai nuo to, kur gimė, kokia jo odos spalva, religija ar su kuo jis miega!!!

Kaip niekad gerai jaučiuosi linkėdama visų tų dalykų iš laisvojo miesto, kuriame visi sau randa erdvę gyventi 🙂

Reklama

Komentarų: 1

 1. Vytautas Toleikis said,

  gegužės 4, 2010 at 08:36

  Gabriele,
  Tavo mama, su kuria jau daug metų esame pažįstami, paprašė, kad pasidomėčiau pigesnių butų Amsterdame. Pasirodo, į Nyderlandus grįžo tėvas Elijas, jonitų vienuolis, dirbęs daug metų Vilniuje Lukiškėse bei su gatvės vaikais. Jis man atsakė, paminėdamas, kad jo brolis gyvena Amsterdame, bei tokia Anne, kurią aš truputį pažųsto, bet be Elijo tarpininkavimo nebūčiau drįsęs kreiptis. Koks tavo e-mailas? Mane užkniso žaisti sugedusį telefoną, noriu perduoti tiesiogiai mano surastus kontaktus – siūlau pamėginti, blogiau nebus. Tėvas Elijas yra nestandartinis katalikų vienuolis. Bet apie pokalbio su juo gal ir nevertėtų ptadėti nuo gėjų parado. 🙂
  Mes kartą matėmės. M. Ditrich kompaktas per mane Jus pasiekė.
  Vytautas


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: