ANTRA DALIS :)

Rugpj. 2, pirmadienis – Arno pirmoji darbo diena, per kurią jau gavo darbų ir buvo įtrauktas į kolektyvą. Grįžo patenkintas mano Džiaugsmas 🙂

Nuo pat pirmos atvykimo dienos puolėm į internetą ir visose rastose svetainėse užklausinėjom dėl butų, kurie tiko pagal kainą, vietą ir dydį. Pradžioje buvome gana išrankūs ir optimistiški, laikui bėgant, bent mano optimistiškumas slūgo… nebuvo tiek daug pasirinkimo ir kainos kandžiojosi.

Rugpj. 7 d., savaitė po atvykimo, aš jau pradėjau dirbti, kasdien po 5 val., savo senojoje darbovietėje, restorane, bet tai visiškai nedžiugino, išskyrus, kad pinigėlių reikėjo 🙂 Vėliau paaiškėjo, kad dirbsiu tame restorane dar iki lapkr. pabaigos, bet jau daug mažiau valandų.

Taigi, skambinimai, susitikimai, butų apžiūros intensyviai vyko kasdien. Vieną dieną apžiūrėjau diiiidelį butą visai netoli mūsų tuometinės gyv.vietos, kuris buvo tuščias, keisto išplanavimo ir net be grindų – jis man nepatiko, bet buvo gana pigus, su ta pačia agentūra po dviejų dienų apžiūrėjau dar du panašius butus ir nusivylusi grįžau į mūsų mažą kambariuką. Viską išpasakojau Arnui, pabraižiau butų išplanavimus ir sakiau, na jau ne, aš nesikelsiu į 82 m2 butą be grindų, be baldų, su trimis kambariais (ką su tiek ploti daryti)!! Dėl nesuprantamų priežasčių, jam šis butas patiko – turėkime omenyje, kad jis jo net nematė 🙂 Tad prasidėjo derybos su agentūra…čia jau labiau Arnas formulavo mūsų pozicijas, ir spėjo, gąsdino agentūrą savo konkretumu ir iškalba. Rezultatas – viską gavom, ko norėjom 😉

 

 

Reklama

Komentarų: 1

  1. arnas said,

    spalio 22, 2010 at 15:49

    Is tikro juokingai ten su tom “derybomis“. Is principo viskas ko norejom yra standartines istatymiskai numatytos nuomininku teises (aisku dar norejom, kad sumazintu nuoma suma kuria irengema, bet aisku sito nepasiekem). Siu salygu agenturos siaip savo nuomininkams nesako, nes arba bando apgaut, arba mano, kad visi viska zino. Aciu dievui pasitaike agentura, kuri nesivargina apgaudineti ir gavom buta pagal normalias salygas, kurias taiko vietiniams. Naudos is mano tu rasymu nebuvo daug, tik kad issiaiskinom kas sutartyje surasyta.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: