Kaip nepasireikšti????

Click to view full size image

Tikrai nedaug trūksta, kad pradėčiau keiktis kaip koks nepraustaburnis, smegenų raukšlių neturintis, populistas, fizinę jėgą propaguojantis alkoholikas…

Nu kaip taip galima!!! Jolky palky – vieną išmesti, o kito ne??!!

Nuoširdžiai pasakysiu, labai nesigilinau, kas ką sako ir kodėl, nes, regis,  buvo viskas labai paprasta ir aišku – pažeidei konstituciją – varyk lauk (turiu pripažinti, kad ne tik išviešintiems dviems seimo nariams tai turėtų būti taikoma)!

Betgi vakar ryte paklausiau teisioginės transliacijos iš Seimo ir eilinį kartą supykino paklausius, kaip seimo nariai uždavinėja ir atsakinėja į klausimus – kaip koks dešimtokas per lietuvių kalbos įskaitą… O antra – kaip drįsta žaisti asmeniais skaudžiais išgyvenimais??? Tai dabar taip išeina, kad Sacharukui viskas galima ir atleidžiama, nes jų šeimoje įvyko nelaimė? Tai nuo to jis tikrai netaps nei protingesnis, nei geresnis seimo narys – tai WTF???!!!

Kiek proto reikia turėti, kad kiaulės akimis aiškintum, jog slaptas balsavimas yra labai geras? O tai kur atskaitomybė ir atvirumas prieš rinkėjus? Kodėl tai paliekama asmeniniam “sąžiningam“ sprendimui, jeigu seimo narys apskritai turėtų daryti maksimaliai tai, kas geriausia tautai – o tautai nėra geriausia metai teismų, apkaltų, specialiųjų posėdžių, etikos komisijų svarstymų ir t.t.

jolky palky – dabar dar rodys visi visiems, kokias žinutes kas kam siuntė ir kas “ant ko“ sakė – nu kaip mokykloje pauglių šimtelis. Išnaglėję iki negalėjimo, bet tie paugliai bent jau nelaužia protingiausių pasaulyje…

Eilinį kartą, deja, nieko gero neturiu pasakyti apie šitos šalies valdžią…

Kokia teisinė valstybė, koks pasityčiojimas…

Šlykštu… o dar šlykščiau, kad nesimato šviesos tunelio gale. Retai naudoju šitą būdvardį, nes labai nemalonus, bet jau daugiau nėbėr kur. Net rišliai minčių negaliu dėlioti. Jolky palky.

Reklama

2 Komentaras

 1. et said,

  lapkričio 12, 2010 at 13:32

  Sveika. Kaip emocinį šuorą paleidai. UCH.

  • myliupasauli said,

   lapkričio 12, 2010 at 17:55

   Žinai gi, kokia aš emocinga, o dar kai su neteisybe susiduriu… UCH


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: